Vyzvi srdce k pohybu

plagát Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Banskej Bystrici v spolupráci s regionálnymi úradmi verejného zdravotníctva SR pod záštitou Úradu verejného zdravotníctva SR organizuje celonárodnú kampaň na zvýšenie pohybovej aktivity širokej verejnosti.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Banskej Bystrici v spolupráci s regionálnymi úradmi verejného zdravotníctva SR pod záštitou Úradu verejného zdravotníctva SR organizuje celonárodnú kampaň na zvýšenie pohybovej aktivity širokej verejnosti.

Cieľom kampane je povzbudiť čo najviac ľudí, aby zaradili do svojho voľného času každodenne aspoň 30 minút pohybových aktivít a žili zdravšie.

Kampaň prebieha od 15. mája 2023 do 6. augusta 2023, v priebehu kampane je dôležité dôsledne vypĺňať účastnícky list, ktorý je potrebné zaslať najneskôr do 11. augusta 2023 prostredníctvom online formulára, e-mailom alebo poštou na adresy uvedené v oficiálnom plagáte kampane.

Zapojiť do kampane sa môže každý dospelý bez rozdielu. Po ukončení budú z účastníkov vyžrebovaní desiati výhercovia darčekových poukážok na nákup športových potrieb.

Podmienkou na zaradenie do žrebovania je vykonávanie fyzickej aktivity aspoň 150 minút strednej intenzity alebo 75 minút vysokej intenzity alebo adekvátnej časovej kombinácie týchto intenzít týždenne počas minimálne 4 týždňov.

Bližšie informácie v prílohe.plagát

Príloha