OZNÁMENIE O OPRAVE MOSTNÉHO TELESA NA NOVOM MOSTE

Obec Sučany oznamuje čiastočné uzatvorenie nového mosta - čiastočná uzávera s odklonením dopravy ( Turany- Sučany) cez komunikáciu obce Sučany ( bez možnosti prejazdu nákladných aut ) ul. Hradiská popri PSL (Liečebni) cez obecný most. Predpoklad trvania je do 31.12.2019.
Uvažuje sa s výmenou mostného záveru č. 2 v smere Žilina – Ružomberok. Mostný objekt premosťuje železničnú trať, diaľnicu D1, rieku Váh. K opore č. 2 vedú z terénu betónové schody k dvernému otvoru pre prístup na úložný prah opory. Mostná konštrukcia je komorová, komplet priechodná a vstup je cez obe opory.
Komunikácia je v danom úseku dvojpruhová. Správa ciest potrebuje opraviť mostný záver v tomto mieste.
Navrhované dopravné značenie ( ktoré je od dnes osadené) ma len dočasný
charakter pokiaľ nebude opravený mostný záver. Ukončenie je predpokladané do 31.12.2019. Premávka na novom moste bude v smere Sučany- Turany jednosmerná aj pre nákladnú dopravu.
Na opravu telesa mosta je potrebná čiastočná uzávera s odklonením dopravy ( Turany- Sučany) cez komunikáciu obce Sučany ( bez možnosti prejazdu nákladných aut ) ul. Hradiská popri PSL (Liečebni) cez obecný most.

Vytvorené: 29. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 29. 11. 2019 14:06