Očkovanie v obci vakcínou Pfizer dňa 18. januára v RKD

ockovanie Vážení spoluobčania, dňa 18.januára od 8.30 v RKD sa uskutoční očkovanie vakcínou Pfizer prostredníctvom výjazdovej očkovacej jednotky Univerzitnej nemocnice Martin. Medzi 1. a 2. dávkou by mal byť rozostup aspoň 29 dní, medzi 2.a 3. dávkou 3 mesiace.

Po očkovaní vakcínou Jansen sa očkuje po 2 mesiacoch Pfizerom (táto dávka sa potom posudzuje za 3. očkovanie).

Prihlasovať sa môžete telefonicky (043 / 424 10 10) alebo mailom na OcÚ (sekretariat@sucany.sk). Pre zaregistrovanie sú potrebné nasledovné údaje: meno a priezvisko, rodné číslo, dátum narodenia, telefónne číslo, zdravotná poisťovňa, adresa, poradie dávky.

Očkovať sa bude vakcínou od Pfizeru.

Záujemcovia o očkovanie, ktorí sa nahlásili na obecný úrad budú o čase očkovania telefonicky vyrozumení. Očkovať sa môžu prísť aj neregistrovaní záujemcovia.

Pre urýchlenie administrácie pripájame dotazníky na vyplnenie.

informovany-suhlas-tretia-davka

anamnesticky-dotaznik-tretia-davka