Očkovanie v obci vakcínou Pfizer

vakcinacia Vážení spoluobčania, očkovanie sa uskutoční dňa 24.11. od 8.30 v RKD. Pre očkovanie 3. dávkou musí byť odstup od 2. dávky aspoň 6 mesiacov. Záujemcovia o očkovanie, ktorí sa nahlásili na obecný úrad budú o čase očkovania telefonicky vyrozumení. Očkovať sa môžu prísť aj neregistrovaní záujemcovia.

Očkuje sa vakcínou od Pfizer - Comirnaty prostredníctvom Výjazdovej očkovacej jednotky Univerzitnej nemocnice Martin, pričom postačí prihlásenie sa na Obecnom úrade. Očkovať sa môžu dospelí 18 a viac roční. V prípade záujmu je možné aj od 16r do 18 r. v sprievode zákonného zástupcu. U ležiacich a zle pohyblivých je možné aj priamo na byte, v dome.

Očkuje vakcínou od Pfizeru dvoma dávkami s cca mesačným odstupom priamo vo Vašej obci. Toto platí pre prvé očkovanie, s mesačným odstupom je možné podať druhú dávku a s 6 mesačným odstupom je možné podať tretiu dávku.

Termín  v stredu 24.11.2021 začiatok o 8,30hod v RKD.

Pre urýchlenie administrácie pripájame dotazníky na vyplnenie.

anamnesticky dotaznik tretia davka

informovany-suhlas-tretia-davka