Pozvánka Pozývame Vás na výstavku mandal, našej rodáčky a obyvateľky Sučian pani Martiny Válekovej. Mandala sú kruhové obrazce, symbolizujúce jednotu a harmóniu.
Výstavka mandal sa nachádza v priestoroch obecnej knižnice v Sučanoch a je prístupná počas otváracích hodín obecnej knižnice.

Pozývame Vás na výstavku mandal, našej rodáčky a obyvateľky Sučian pani Martiny Válekovej.

Mandala  sú kruhové obrazce, symbolizujúce jednotu a harmóniu. Pri jej pozorovaní dochádza k upokojeniu duše a získaniu vnútornej rovnováhy. Odstraňuje stres a úzkosť.  Pomáha nám zbaviť sa nánosov, ktoré sme počas života nazbierali. Mandaly môžu byť osobné, partnerské, rodinné, firemné.

Výstavka mandal  sa nachádza v priestoroch obecnej knižnice v Sučanoch a je prístupná počas otváracích hodín obecnej knižnice.

Vytvorené: 21. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 21. 9. 2022 10:19