Oznam - nové termíny , objednávka na testovanie

Oznam - nové termíny , objednávka na testovanie Testovanie sa v obci Sučany uskutoční 23. až 24. januára 2021
Upozorňujeme občanov, že rezervované časy na testovanie sú ORIENTAČNÉ.

Na základe uznesenia vlády prebieha od 18. januára do 26. januára celoslovenský skríning na Covid-19.  Obyvatelia môžu využiť rôzne možnosti, kde sa otestovať buď antigénovými, alebo PCR testami

Testovanie v obci Sučany sa uskutoční 23. až 24. januára 2021

V našej obci Sučany budú otvorené 3 odberné miesta kde sa môžu dať občania otestovať, a to:

Robotnícky kultúrny dom, Základná škola SNP a Závod Prefa

23. až 24. januára 2021

sobota a nedeľa

v čase od 08:00 do 20:00 hod.

Obecný úrad Sučany pripravil pre občanov objednávkový systém – formulár, ktorý je zverejnený na WEB stránke obce. Prosíme občanov registrovať sa v tomto systéme.

Nakoľko všetky termíny boli už zarezervované, boli pridané nové rezervačné termíny na vštky 3 odberové miesta Robotnícky kultúrny dom, Základná škola SNP a Závod Prefa

Prosíme občanov využiť nové rezervačné termíny.

Občania, ktorí nemajú možnosť  objednať sa / nemajú prístup na internet, starší občania /, môžu sa obrátiť na obecný úrad 0911 832 644 / počas úradných hodín/ ,a na požiadanie budú pracovníčkou obce zaregistrovaní do systému.

Občania, ktorí nemajú možnosť sa zaregistrovať, nestihnú, alebo sa nechcú registrovať, môžu prísť na odberné miesta  len v čase od 18:00  -  do 19:30hod. na všetky 3 odberné miesta.

Prosíme občanov o registráciu, o pomoc zaregistrovať aj svojich starších rodinných príslušníkov, prípadne susedov, aby sa testovanie mohlo uskutočniť pokojne bez dlhej čakacej doby na testovanie.

Príloha

Vytvorené: 21. 1. 2021