Oznam

Jesenná očista obce

Vážení občania

oznamujeme Vám, že v termíne od 4.10.2019 do 9.10.2019 sa uskutoční v našej obci Jesenná očista.

Dňa 4.10.2019 / piatok/ budú rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery na nasledovných stanovištiach:

Uholné sklady – ul. Komenského ,Okále , Ul. Jánošikova , Jednota – Ul. Fučíkova ,

Prefa – sídlisko ,Hrabiny - Ul. Fatranská, stredná aut. zastávka , Hradiská

Odvoz plných kontajnerov bude 7.10.2019 / pondelok/.

Následne 7.10.2019 /pondelok/ budú znovu rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery na nasledovných stanovištiach: Uholné sklady – Ul. 1. Mája , Okále , Ul. Jánošikova , Jednota – Ul. Fučíkova , Prefa – sídlisko ,Hrabiny - Ul. Fatranská aut. zastávka otoč , Hradiská

Odvoz plných kontajnerov bude 9.10.2019 /streda/– ráno.

Do veľkokapacitných kontajnerov sa môže vkladať iba objemný odpad – nadrozmerný odpad ako starý nábytok /skrine, sedačky/, koberce, dvere, zárubne, WC misy, umývadlá, vane a pod.

Prosíme občanov aby do týchto kontajnerov nevhadzovali zelený odpad – ako napríklad konáre, lístie a trávu a taktiež aby neukladali odpad vedľa veľkokapacitných kontajnerov.

Vytvorené: 3. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 19. 11. 2019 22:29