Oceňovanie darcov krvi

Oceňovanie darcov krvi Prosíme občanov,
držiteľov diamantovej a platinovej Plakety profesora MUDr. Jana Janského za roky 2019 a 2020, aby sa prihlásili na obecnom úrade Sučany .Ďakujeme.
Kontakt:
kultura@sucany.sk
0911 832 644

Krv je najvzácnejšia tekutina na svete, ktorú nie je možné ničím iným nahradiť. Jediným a výlučným zdrojom tejto tekutiny je človek – darca krvi. Každý, kto krv daruje si zaslúži pozornosť verejnosti. O to viac tí, ktorí najvzácnejšiu tekutinu darujú pravidelne. Slovenský Červený kríž oceňuje za bezpríspevkové darovanie krvi podľa počtu odberov darcov krvi plaketami profesora Dr. Jana Janského a Kňazovického medailou. Naša obec sa rozhodla rovnako ako Slovenský Červený kríž uctiť si našich občanov, ktorí pravidelne darujú krv a v súčasnosti sú držiteľmi diamantovej a platinovej Janského plakety.

Prosíme občanov,

držiteľov diamantovej a platinovej Plakety profesora MUDr. Jana Janského za roky 2019 a 2020, aby sa prihlásili na obecnom úrade Sučany .

Ďakujeme.

Kontakt: