Sučany - Zjednodušená verzia stránok

AKTUALITY - Pozvánka na zasadnutie OZ

oznam

V zmysle § 12 z.č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení zvoláva starosta obce zasadnutie obecného zastupiteľstva na deň 23. apríla 2024 /utorok/ o 16:00 hod. v sále Robotníckeho kultúrneho domu. Z OZ bude vysielaný online audiovizuálny prenos dostupný na:

Program:

1. Otvorenie
  2. Voľba návrhovej komisie, určenie overovateľov zápisnice
  3. Schválenie programu
  4. Správa o plnení uznesení OcZ
  5. Správy z vykonaných kontrol
  6. VZN a iné predpisy obce (Dodatok č. 2 k Zásadám hospodárenia s majetkom obce Sučany)
  7. Hospodárenie a nakladanie s majetkom obce a jeho nadobúdanie (zriadenie vecných bremien v prospech obce Sučany v súvislosti s diaľnicou D1, predaj predzáhradky C-KN 1516/341 pre JUDr. Vladimír Záborský a Mária Záborská, predaj predzáhradky C-KN 1516/340 pre Dušan Rozsoha a Katarína Rozsohová, poradovník na obecné ŠFRB byty, predaj Športového domu a priľahlých pozemkov)
  8. Projekty a investičné zámery v obci (traktor – triedený zber, zníženie energetickej náročnosti MŠ, zazelenanie námestia SNP, rekonštrukcia klubu dôchodcov – pamätná izba, rekonštrukcia komunikácií, traktor pre DHZO, ZŠ SNP – školská jedáleň a šatne pri telocvični, súdne konanie so spol. SOAR sk, a.s., most cez Vážsky kanál a.i.)
  9. Rozpočet obce (Záverečný účet obce Sučany, 2. zmena rozpočtu, dotácie z rozpočtu obce)
  10. Správa o činnosti DHZO za rok 2023, správa komunitného centra a TP a TSP o činnosti v obci za rok 2023, Správa stavebného referátu o stavebnej činnosti v obci, referátu životného prostredia o činnosti v obci za rok 2023, správa o odpadoch, druhu, poplatkoch a objemoch za rok 2023, informatívna správa o plnení Komunitného plánu sociálnych služieb v obci Sučany za rok 2023
  11. Správa o činností komisií (povolenie splátok dlhu, náhrady škody, nákup umeleckého diela)
  12. Rôzne
  13. Interpelácie
  14. Záver

Sučany, 17.4.2024

Martin Rybár v.r.

starosta obce

O 17.40 hod. je vyčlenený priestor pre verejnosť v zmysle Rokovacieho poriadku OcZ Sučany

Zo zasadnutia OZ bude vysielaný online audiovizuálny prenos : https://www.youtube.com/watch?v=y4l0jC00EN0 . Vyhotovený audiovizuálny záznam bude dostupný na stránke obce.

Dátum vloženia: 23. 4. 2024 7:48
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 4. 2024 7:52