Sučany - Zjednodušená verzia stránok

AKTUALITY - Informácia : Požiadavka o očkovanie, možnosť registrácie.

Informácia : Požiadavka o očkovanie, možnosť registrácie.

Na stránke www.korona.gov.sk nájdete všetky potrebné informácie Kto a kedy sa bude môcť dať zaočkovať.

Na stránke www.korona.gov.sk nájdete všetky potrebné informácie Kto a kedy sa bude môcť dať zaočkovať.

Formulár je v tomto čase určený pre osoby, ktoré diagnostikujú, liečia a inak priamo a nepriamo zabezpečujú starostlivosť o pacientov s ochorením Covid 19 alebo ohrozené skupiny obyvateľov. Pred očkovaním musí registrovaný žiadateľ vedieť preukázať fakt, že do tejto skupiny patrí( napr. potvrdením o zamestnaní, či služobným preukazom).

V prípade, že nepatríte do tejto skupiny , formulár prosíme nevypĺňajte.

Prihlasovanie je otvorené pre osoby vo veku  85+ a 75 + rokov.

Prosíme rodinných príslušníkov o pomoc pri registrovaní našich seniorov.

Najmä starší ľudia často nemajú prístup na internet či dostatočné zručnosti. Registrovať sa môžu aj telefonicky  na infolinke Ministerstva zdravotníctva SR číslo +421 800 174 174

Termín na podanie druhej dávky vakcíny Vám bude pridelený automaticky. V tomto prípade formulár nevypĺňajte.

V prípade potreby pomoci pre registrovaní  na očkovanie sa môžete obrátiť na tel. čísla zamestnancov  Obecného úradu

Komunitné centrum Sučany, Ul. Hlavná 300/20

Tel. č. : 043 427 09 23