Obsah

28. apríla Deň narcisov

28. apríla Deň narcisov Vážení občania, vo štvrtok 28. apríla je Deň narcisov, vďaka ktorému sa dostáva do povedomia verejnosti zákernosť závažnej choroby, akou je rakovina. Ani v našej obci neostane tento deň nepovšimnutý. Aj my chceme aspoň troškou prispieť na pomoc rodinám, v ktorých túto chorobu osobne spoznali.

Dátum konania: 28. 4. 2022 začiatok od 08:00

Miesto konania: Obec Sučany, Sučany, 038 52

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Vážení občania,

vo štvrtok 28. apríla je Deň narcisov, vďaka ktorému sa dostáva do povedomia verejnosti zákernosť závažnej choroby, akou je rakovina. Ani v našej obci neostane tento deň nepovšimnutý. Aj my chceme aspoň troškou prispieť na pomoc rodinám, v ktorých túto chorobu osobne spoznali. Ak máte záujem prispieť aj Vy a podporiť dobrú vec, môžete tak urobiť prostredníctvom malého finančného príspevku, ktorý budú v tento deň vo štvrtok 28.apríla  vyberať žiaci ZŠ v Sučanoch v čase od 8,00 – 12, 00 hod.v našej obci Sučany Zapojiť a prispieť môžete vo všetkých mestách a obciach . Za zapojenie sa do zbierky vopred ĎAKUJEME !


Vytvorené: 26. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 26. 4. 2022 11:49