Obsah

28. apríla Deň narcisov

Vážení občania, vo štvrtok 28. apríla je Deň narcisov, vďaka ktorému sa dostáva do povedomia verejnosti zákernosť závažnej choroby, akou je rakovina. Ani v našej obci neostane tento deň nepovšimnutý. Aj my chceme aspoň troškou prispieť na pomoc rodinám, v ktorých túto chorobu osobne spoznali.

Dátum konania: 28. 4. 2022 začiatok od 08:00

Miesto konania: Obec Sučany, 038 52 Sučany

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Vážení občania,

vo štvrtok 28. apríla je Deň narcisov, vďaka ktorému sa dostáva do povedomia verejnosti zákernosť závažnej choroby, akou je rakovina. Ani v našej obci neostane tento deň nepovšimnutý. Aj my chceme aspoň troškou prispieť na pomoc rodinám, v ktorých túto chorobu osobne spoznali. Ak máte záujem prispieť aj Vy a podporiť dobrú vec, môžete tak urobiť prostredníctvom malého finančného príspevku, ktorý budú v tento deň vo štvrtok 28.apríla  vyberať žiaci ZŠ v Sučanoch v čase od 8,00 – 12, 00 hod.v našej obci Sučany Zapojiť a prispieť môžete vo všetkých mestách a obciach . Za zapojenie sa do zbierky vopred ĎAKUJEME !


Vytvorené: 26. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 26. 4. 2022 11:49