Zmeny v súvislosti s vyplácaním príspevku za ubytovanie

oznam Ministerstvo vnútra SR upozorňuje oprávnených žiadateľov o príspevok, ktorí majú s ubytovanými odídencami podpísanú zmluvu do 30. júna 2022, na povinnosť podpísať dodatok k tejto zmluve, prípadne uzavrieť novú zmluvu. Dodatok alebo novú zmluvu je potrebné predložiť obci do 8. júla.

Dodatok alebo novú zmluvu je potrebné predložiť obci/mestu spoločne s výkazom o počte nocí, počas ktorých bolo poskytnuté ubytovanie, a to do 8. júla 2022.

Ministerstvo vnútra ďalej upozorňuje, že zverejnilo aj nové vzory zmlúv a výkazov, ktoré je potrebné  používať. V hlavičke formulárov sa vyžaduje uviesť okres, ostatné úpravy sa týkajú len ich funkcionalít dôležitých pre spracovanie dát v aplikácii. K zmenám v obsahu nedochádza. Vzory dokladov i všetky potrebné informácie nájdete TU.

Bližšie informácie nájdete na stránke Ministerstva vnútra SR

Vytvorené: 27. 6. 2022