Výzva Máj, lásky čas

Kolkolasky Určite si mnohí pamätáte decembrovú celoslovenskú výzvu s názvom Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Vďaka skvelým ľuďom sa podarilo na celom Slovensku vyzbierať viac ako 75-tisíc krabičiek, ktoré potešili seniorov zariadeniach DSS.

Výnimkou nebola ani naša obec, ktorej obyvatelia sa tiež do výzvy zapojili. Iniciátorky výzvy pokračujú malou aktivitou aj v mesiaci máj.

Ústrednou myšlienkou výzvy Máj, lásky čas je potešiť v čase od 1. – 31. mája 2021 seniorov v zariadeniach DSS vlastnoručne vyrobenou pohľadnicou s neutrálnym oslovením, ktorú v obálke pošlete na adresu vami vybraného zariadenia. Môžete priložiť aj drobný darček, najlepšie s motívom srdca, podmienkou je, aby sa malá pozornosť vošla do obálky spolu s pohľadnicou.

Potešiť môžete napríklad seniorov v Stredisku Evanjelickej DIAKONIE - SED Sučany, Partizánska 25, 038 52 Sučany alebo v zariadeniach v Martine.

Zoznam zariadení nájdete a ďalšie informácie o výzve nájdete na stránke www.kolkolasky.sk. Keď pošlete pohľadnicu, na stránke nájdete počítadlo pohľadníc. Vyplňte, prosíme, údaje, do akého zariadenia ste poslali pohľadnice a v závere mesiaca budeme vidieť, koľko seniorov sa v máji podarilo možno nepatrnou, no zároveň dôležitou drobnosťou potešiť.

Vytvorené: 28. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 28. 4. 2021 22:16