Obsah

Podeľme sa s krásami a zaujímavosťami našej okolitej turčianskej prírody.

Typ: ostatné
Radi by sme Vás požiadali o zaslanie fotografií z nášho regiónu, známych aj menej známych miest a zákutí v obci a jej okolí. Miesta, ktoré sa u nás oplatí navštíviť alebo tipy na výlety s fotkami. Uvítame aj zaujímavé fotky kvetov a nevšedných prírodných úkazov, ktoré sa Vám podarí zachytiť.

 

Podeľme sa s krásami a zaujímavosťami našej okolitej turčianskej prírody.

Radi by sme Vás požiadali o zaslanie fotografií z nášho regiónu, známych aj menej známych miest a zákutí v obci a jej okolí. Miesta, ktoré sa u nás oplatí navštíviť alebo tipy na výlety s fotkami. Uvítame aj zaujímavé fotky kvetov a nevšedných prírodných úkazov, ktoré sa Vám podarí zachytiť. K Vami zaslanej fotografii, prosím, zašlite aj jej názov a krátky popis toho, čo zachytáva. Môžete pridať aj opisy výletov (dĺžky, náročnosti a pod. v skratke.)

Fotografie môžete zasielať na adresu kultura@sucany.sk. Zaslaním fotografie súhlasíte so zverejnením uvedenej fotografie. Nezabudnite prosím v texte mailu uviesť Vaše meno a či si želáte uviesť Vaše meno ako autora fotografie.

Najlepšie fotografie budú následne zverejnené na webovej stránke www.sucany.sk (v časti "čo vidieť" v našej obci a blízkom okolí) a na Facebook-u a ich autori budú odmenení darčekovým predmetom obce.

Tešíme sa na Vaše fotografie.

 

 

 


Vytvorené: 1. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 1. 3. 2021 11:08
Autor: Katarína Miháliková