pozvánka na prednášku

Pozývame všetkých rodičov na odbornú prednášku s psychológom z Ostravskej univerzity PhDr. Jánom Svobodom, ktorá sa uskutoční v Základnej škole v Sučanoch dňa 25. 1. 2019 o 16:00 hod. Téma prednášky je:

Aký je obsah rodičovskej lásky, čo chýba dnešným deťom a ako to postupne meniť. Po prednáške bude nasledovať diskusia, na ktorej budete môcť konzultovať Váš konkrétny problém. Všetci ste srdečne vítaní.

Život v obci

Oznam

Záhradné kompostéry
Vážení občania, spoločnosť, ktorá má obci Sučany dodávať kompostéry mešká s ich dodávkou v dôsledku veľkého vyťaženia výrobcov kompostérov spôsobeného veľkým dopytom v rámci Slovenskej republiky. Dodávka kompostérov do obce by mala byť zrealizovaná do 31.1.2019. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

Vytvorené: 7. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 7. 12. 2018 11:45